Movies
Ratings
130
SicarioRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
Michael ClaytonRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0