Movies
Ratings
368
On the LineRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5