Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 4.5
Your SongRated ★ 3.0- Good PeopleRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Beautiful MindRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 0.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Creating DestinyRated ★ 3.5
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.5
When It's At NightRated ★ 4.0
Still, Marry MeRated ★ 4.0
A Man's StoryRated ★ 4.5
Strongest Chil-wooRated ★ 1.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.5