Movies
Ratings
387
The NegotiatorRated ★ 4.5
Patriots DayRated ★ 5.0
The Company MenRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
MontageRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
Dante's PeakRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0