Movies
Ratings
434
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 5.0