Movies
Ratings
827
The End of the StormRated ★ 5.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
Bride WarsRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0- CampingRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The StrangersRated ★ 2.5
4th Period MysteryRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Tokyo TowerRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5