Series
Ratings
225
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 5.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 5.0
ReLIFE OVARated ★ 5.0
Please Love The Useless MeRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 5.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 5.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- Cute or CrazyRated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 2.0