Titles you rated
Step Up All InRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 3.5- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.5
- Attack the Gas Station 2Rated ★ 3.0
The Nutty ProfessorRated ★ 3.0
Beethoven's 2ndRated ★ 3.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 3.5
Mean Girls 2Rated ★ 3.5