Titles you rated
The Big ShortRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 5.0
Spenser ConfidentialRated ★ 2.5
Mr. DeedsRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Long ShotRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5