Series
Ratings
117
IljimaeRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Mr. BackRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0