Series
Ratings
20
Itaewon ClassRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5