Titles you rated
MoonRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0