Movies
Ratings
291
MotherRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
VacancyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0