Movies
Ratings
587
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0