Series
Ratings
65
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5