Titles you rated
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 1.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Inseparable BrosRated ★ 1.5
Yes ManRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 1.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.0
The IrishmanRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0