Movies
Ratings
740
CalibreRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 1.5
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
The Wrong MissyRated ★ 1.0
Midnight SunRated ★ 2.0
The Good LiarRated ★ 1.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 1.5
The ClosetRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 1.0
Start-UpRated ★ 2.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Earthquake BirdRated ★ 2.0