Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 4.5