Series
Ratings
92
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
YouRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0