Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
FilthRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0