Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0