Movies
Ratings
55
The Spy Gone NorthRated ★ 0.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 2.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
The Tree of LifeRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 0.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0