Titles you rated
Dark GatheringRated ★ 4.5
One Room AngelRated ★ 5.0- Individual CircumstancesRated ★ 4.5
Red Cat RamenRated ★ 4.0
Trapped in a Dating Sim: The World of Otome Games is Tough for MobsRated ★ 4.0
Goodbye, Dragon LifeRated ★ 4.0
The Most Notorious "Talker" Runs the World's Greatest ClanRated ★ 4.0
I Left My A-Rank Party to Help My Students Reach the Dungeon DepthsRated ★ 5.0- Bansan BluesRated ★ 5.0
The New EmployeeRated ★ 5.0- Bon AppetitRated ★ 4.0
The Brilliant Healer's New Life in the ShadowsRated ★ 4.5
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 5.0
Loner Life in Another WorldRated ★ 4.0
See You After Quarantine?Rated ★ 5.0
Living with HimRated ★ 5.0
Undead UnluckRated ★ 5.0- Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Season 2Rated ★ 4.5
The Dawn of the WitchRated ★ 4.0
Mr Love: Queen's ChoiceRated ★ 4.0