Titles you rated
Toy Story 3Rated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5