Movies
Ratings
532
A Star Is BornRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
The PlanRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
GlassRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5