Movies
Ratings
747
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
The Desperate ChaseRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0