Movies
Ratings
838
RevelationRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MindhuntersRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
White NoiseRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0