Movies
Ratings
72
Notting HillRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.0
Rock of AgesRated ★ 4.0
We Will Rock YouRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5