Movies
Ratings
620
Bleak NightRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.5
Equinox FlowerRated ★ 3.5
I Graduated, But...Rated ★ 3.5
Early SpringRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Young Girls of RochefortRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
SomewhereRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
A Summer's TaleRated ★ 3.5
The Watermelon WomanRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0