Movies
Ratings
315
InterstellarRated ★ 5.0
The OrphanageRated ★ 3.0
CrashRated ★ 3.0
Collage of Our LivesRated ★ 3.5
DuelistRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Break Through!Rated ★ 3.5
AlfieRated ★ 3.0
Rainbow SongRated ★ 3.0
Tokyo!Rated ★ 3.0
The Bone CollectorRated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
GORated ★ 3.0
The Lovely BonesRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 2.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0