Titles you rated
Operation LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Half Blue SkyRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0