Series
Ratings
17
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0