Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Super 8Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0