Titles you rated
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- Neko ZamuraiRated ★ 2.0
Dragon Ball GTRated ★ 2.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.0