Titles you rated
DevsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 0.5
Mare of EasttownRated ★ 5.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
The Shrink Next DoorRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
One Day OffRated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0