Titles you rated
Wonderful DaysRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0