Titles you rated
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 1.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 1.5
Seven DaysRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0