Movies
Ratings
15
All About My WifeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5