Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.5- This is the presidentRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The Great WarRated ★ 1.0
Primal FearRated ★ 2.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 1.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5