Titles you rated
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 3.5
The Office Season 6Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 2.5
Keishicho Mayaku Torishimarika MoguraRated ★ 1.5
MashleRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- Gintama The Semi-finalRated ★ 3.5
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 3.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.5