Movies
Ratings
135
Mean Girls 2Rated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Don't ClickRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0