Movies
Ratings
1653
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The SummerRated ★ 3.0
BL MetamorphosisRated ★ 3.0
A Scene at the SeaRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 3.5
Nana 2Rated ★ 1.0
NanaRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
45 YearsRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
A Brighter Summer DayRated ★ 1.0
HimizuRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 1.0