Titles you rated
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
DororoRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Kengan Ashura Part Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5