Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.0
QuizRated ★ 3.5
マラソンRated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.5- The Quiz ShowRated ★ 4.0
- 犬神家の一族Rated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
A Very English ScandalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0