Movies
Ratings
486
InsaneRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
HerbRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 3.0
LegendRated ★ 4.0
NerveRated ★ 4.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0