Series
Ratings
123
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5- Bag of BonesRated ★ 2.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5