Titles you rated
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
SoulRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 0.5
Start-UpRated ★ 1.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Time to HuntRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
JudyRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0