Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 3.0
TrolleyRated ★ 3.5
GridRated ★ 3.0
Invisible UsRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 0.5- The FrogRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 1.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0