Movies
Ratings
413
JaneRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Inequality for AllRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
TicketsRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Miss You AlreadyRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0- The Reservoir GameRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
The Unknown GirlRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0