Movies
Ratings
1151
SplitRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Below Her MouthRated ★ 3.0
Mysterious SkinRated ★ 4.5
Force MajeureRated ★ 3.5- Bambi Meets GodzillaRated ★ 2.5
Wolf DaddyRated ★ 3.0
Ich bin dann mal wegRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 2.5
DopeRated ★ 4.5
JoyRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
NerveRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.0